انواع هیرکات و مدل مو مردانه

در آرایشگاه سان انواع مدل های مو و هرکات برای سلیقه های مختلف مشتریان عرضه می شود. این مدل ها دارای تنوع بسیاری بوده و شامل استایل هاییست که مد روز هستند. در ادامه به معرفی انواع هرکات مردانه و استایل های مو می پردازیم.

1. فید کم به همراه جلو موهای نسبتا بلند (Low Fade with Long Fringe)

مدل موهای بلند این روزها بسیار مورد پسند افراد است. بغل های کوتاه به همراه موهای بلند بر روی پیشانی جلوه خاصی به آقایان می دهد. این بلندی می بایست به اندازه ای باشد که موجب ایجاد موج در موهای جلو شود. این مدل مو برای آقایان جوان بسیار پیشنهاد می شود.

فید کم به همراه جلو موهای نسبتا بلند2. فید بلند به همراه طراحی (High Fade with Fohawk and Design)

چیزی که موجب مورد پسند بودن فید موهای بغل شده است، راحتی در نگهداری آنهاست. همین طور میتوان با طراحی های جذاب اشکال مختلفی را در این قسمت از سر ایجاد کرد.

فید بلند به همراه طراحی3. فید بلند به همراه پمپادور (High Fade with Loose Pompadour)

ایجاد مدل پمپادور آسان است و تنها نیاز است که موهایتان خیلی کوتاه نباشد. با استفاده از واکس مو و دیگر تجهیزات میتوان اشکال مختلفی را در این استایل ایجاد کرد. در تصویر مرتبط با این مدل، از فید موهای بغل و ریش نیز استفاده شده است.

فید بلند به همراه پمپادور4. فید بلند به همراه مدل کویف (High Fade with Hard Part and Quiff)

منظور از کویف موهاییست که از انتها به سمت جلو شانه شده و قسمت های جلویی به عقب رانده می شوند. برای ایجاد چنین مدلی نیاز به موهایی با حداقل طول هفت سانتی متر است. سپس موهای بفل فید شده و میزان فید شدن وابسته به خود شماست. هر چه موهای بغل بیشتر فید شده باشند، ظاهر کل استایل، جذابتر و خاصتر خواهد بود.

فید بلند به همراه مدل کویف5. فید کم به همراه موهای درهم ریخته بلند (Long Messy Hair with Low Fade)

این مدل در هم ریخته ظاهر بسیار زیبایی داشته و ظاهری طبیعی برای آقایان ایجاد می کند. با استفاده از کمی مواد استایلینگ می توان این استایل را در کل روز حفظ کرد.

فید کم به همراه موهای درهم ریخته بلند6. پمپادور به همراه قسمت تراشیده و بافته شده (Braided Razor Part with Pompadour)

در صورتی که مو اندازه کافی داشته باشد، می تواند بافته شود. موهای بافته شده استایل خاصی داشته و جذابیت خاصی به آقایان اضافه می کند. همچنین پمپادور می تواند این زیبایی را دو برابر کند.

پمپادور به همراه قسمت تراشیده و بافته شده7. موهای از پشت بسته شده به همراه ریش (Man Bun and Beard)

موهای بسته شده از پشت در سال های گذشته با کاهش اقبال عمومی مواجه شده، اما همچنان از مدل های روز می باشد. این مدل مو برای افرادی که دارای ظاهری عضلانی هستند بسیار مناسب است.

موهای از پشت بسته شده به همراه ریش8. فید بدون مو به همراه جلو موهای برش خورده (High Bald Fade with Cropped Fringe)

این مدل یکی از مدل های جدید مو می باشد که مناسب برای هر جنس مو است.

فید بدون مو به همراه جلو موهای برش خورده9. بغل های کوتاه به همراه موهایی با طول متوسط در بالای سر (Short Sides with Medium Length Hair on Top)

این مدل به چهره بسیاری از آقایان می نشیند و جذابیت او را دو چندان می کند.

بغل های کوتاه به همراه موهایی با طول متوسط در بالای سر10. موهای کوتاه کلاسیک به همراه فید زیاد و بلند (Classic Short Hair with High Skin Fade and Crew Cut)

نگهداری از این مدل مو کلاسیک آسان بوده به همراه فید ظاهر آراسته ای را در آقایان ایجاد می کند.

موهای کوتاه کلاسیک به همراه فید زیاد و بلند11. موهای شانه شده به سمت عقب به همراه بغل های کوتاه (Slicked Back Hair with Short Sides)

موهای شانه شده به سمت عقب به همراه بغل های کوتاه12. مدل فاکسهوک به همراه فید ملایم (Modern Faux Hawk with Low Burst Fade)

مدل فاکسهوک به همراه فید ملایم13. پمپادور نسبتا بلند به همراه فید ملایم (Hard Part Pompadour with Mid Bald Fade)

پمپادور نسبتا بلند به همراه فید ملایم14. فید کم به همراه مدل کویف و موهای بلند و ضخیم (Low Fade with Thick Long Hair Quiff)

فید کم به همراه مدل کویف و موهای بلند و ضخیم15. آندرکات به همراه گره و طراحی (Top Knot Undercut with Cool Design)

آندرکات به همراه گره و طراحی16. فید متوسط به همراه موهای کناری و جلو موهای بلند (Mid Fade with Side Part and Long Fringe)

فید متوسط به همراه موهای کناری و جلو موهای بلند17. موهای نسبتا بلند و سیخ شده در بالای سر (Tall Thick Spiky Hair on Top)

موهای نسبتا بلند و سیخ شده در بالای سر18. فید با طول کم و عمق زیاد به همراه موهای درهم بلند (Low Skin Fade with Long Wavy Hair)

فید با طول کم و عمق زیاد به همراه موهای درهم بلند19. کویف خمیده به همراه بغل موهای کلاسیک (Side Quiff with Classic Tapered Sides)

کویف خمیده به همراه بغل موهای کلاسیک20. پمپادور کلاسیک به همراه فید ملایم (Classic Pompadour with Taper Fade)

پمپادور کلاسیک به همراه فید ملایم21. موهای بلند و درهم ریخته کلاسیک به همراه ریش بلند و متراکم (Classic Messy Long Hair with Thick Beard)

موهای بلند و درهم ریخته کلاسیک به همراه ریش بلند و متراکم22. فید بلند به همراه موهای فرخورده متراکم (High Fade with Hard Part and Curly Hair)

فید بلند به همراه موهای فرخورده متراکم

23. موهای فرخورده به همراه آندرکات (Curly Hair Undercut)

موهای فرخورده به همراه آندرکات24. موهای بلند به سمت عقب به همراه آندرکات (Slicked Back Undercut with Long Hair)

موهای بلند به سمت عقب به همراه آندرکات25. موهای شانه زده به سمت عقب به همراه بغل موهای تراشیده شده (High Fade Comb Over)

موهای شانه زده به سمت عقب به همراه بغل موهای تراشیده شده26. فید به همراه جلو موهای ثابت (Skin Fade with Solid Fringe)

فید به همراه جلو موهای ثابت27. فید عمیق به همراه فرهای طبیعی در بالای سر (Bald Fade with Long Natural Curls on Top)

فید به همراه جلو موهای ثابت28. فید بلند به همراه موهای بلند سیخ شده و کمی بافته شده (High Fade with Braids and Long Spiked Hair)

فید بلند به همراه موهای بلند سیخ شده و کمی بافته شده29. موهای درهم ریخته و لایه لایه بلند (Layered Messy Long Hair)

موهای درهم ریخته و لایه لایه بلند30. موهای وز بسیار کوتاه (Buzz Cut)

موهای وز بسیار کوتاه31. موهای بلند به همراه آندرکات (Long Hair Undercut)

موهای بلند به همراه آندرکات