آرایش داماد

در زمان های قدیم داماد ها صبح روز عروسیشان به منزل عروس رفته و موهایشان را اصلاح می کردند. اما امروزه داماد ها برای هیرکات و استایل موهای خود بسیار اهمیت قائل شده و دوست دارند که همانند عروس، از استایل خوبی برخوردار باشند.

آرایشگاه های مردانه زیادی نیز در سال های اخیر، پکیج های ویژه داماد را در نظر گرفته اند. منتها چون شب عروسی برای هر شخصی تکرار نشدنیست، لازم است که برای انجام این کار، موهای خود را در اختیار یک آرایشگر مجرب قرار دهید.

آرایشگاه سان واقع در شمال تهران، خدمات آرایش داماد را متناسب با هر نوع چهره ای ارائه می دهد. شما می توانید قبل از رزرو وقت به محل این آرایشگاه مراجعه کرده و از محیط این آرایشگاه، مدل ها و نحوه انجام هیرکات دیدن فرمایید.

همچنین با توجه به شرایط ویژه داماد، آرایشگاه سان اتاق VIP برای آنها تهیه کرده است تا در کمال آرامش بتوانید روز خوبی را تجربه کنید. در صفحه اینستاگرام آرایشگاه سان نیز تصاویر زیادی از مدل ها و استایل های متنوع وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید نمایید.

در ادامه این مطلب راهنمایی برای انتخاب آرایشگاه داماد را برای افراد دقیق و مشکل پسند آماده کرده ایم. با توجه به این نکات مطمئن باشید که می توانید دست به بهترین انتخاب برای این شب فراموش نشدنی بزنید.

به جستجو در اینترنت بپردازید

با جستجوی عبارتی مانند آرایشگاه مردانه یا آرایشگاه داماد می توانید از آرایشگاه های اطراف خود مطلع شوید. امروزه اغلب آرایشگاه های مدرن، دارای وب سایتی نیز بوده و مدل های خود را همراه با تصاویر و ویدئو در آن ارائه می کنند. اگر آرایشگاه مورد نظر شما حتی دارای وب سایت نیز نمی باشد، دور آن خط بکشید.

قبل از روز موعود سری به مکان آرایشگاه داماد بزنید

قبل از مراسم عروسی حتما سری به مکان سالن آرایش مورد نظرتان زده و از امکان جای پارک، زیبایی، بهداشت، برخورد پرسنل و دیگر فاکتورهای مدنظرتان آگاه شوید. برخی از آرایشگاه ها صرفا به دلیل شناخته شدن بر سر زبان ها افتاده اند و شاید با مراجعه حضوری به آنها، از خیرشان بگذرید.

کار آرایشگر را مورد ارزیابی قرار دهید

بهترین آرایشگاه داماد، آرایشگاهیست که آرایشگر آن بتواند استرس او را درک کرده و مطابق با چهره او هیرکات و استایلی را به او معرفی کند. حتی می توانید قبل از انتخاب آرایشگاه یک بار هم شده صرفا با هدف استایل موها به آنجا مراجعه کرده و از نوع کیفیت خدمات آنها از نزدیک مطلع شوید.

آلبوم کاری آرایشگاه را مشاهده کنید

با مراجعه به صفحه اینستاگرام آرایشگاه یا درخواست از مدیریت آن می تواند مدل های کاری او را مشاهده کنید. مطمئنا این کار می تواند فیدبک خوبی به شما انتقال دهد.

با آرایشگر خود صحبت کنید

قبل از شروع هر کاری با آرایشگر خود صحبت کرده و از او مشاوره بگیرید. یک آرایشگر داماد خوب به حرف ها و سلیقه های شما گوش داده و متناسب با چهره شما به نقد سلایق شما می پردازد. با گفتگو و رایزنی می توانید به بهترین مدل موی متناسب با چهره خود برسید.

مدارک آرایشگاه را چک کنید

امروزه بسیاری از آرایشگاه ها تنها دارای گواهینامه فنی حرفه ای بوده و آن را بسیار بزرگ جلوه می دهند. حتی بعضی نیز در تبلیغات خود صحبت از مدارک خارجی می کنند. در مراجعه حضوری خود می توانید مدارک آرایشگر مورد نظر خود را چک کنید.

لازم به ذکر است که آقای احسان نجاریان، مدیریت آرایشگاه سان دارای مدارک بین المللی در حرفه خود می باشد و در مراجعه حضوری خود می توانید آنها را چک کنید.

هزینه آرایش مخصوص داماد را بپرسید

آرایشگاه ها داری پکیج های مخصوصی برای دامادها هستند. در این پکیج های خدمات متنوعی از جمله هیرکات، گریم و استایلینگ ارائه می شود. همچنین می توانید نوع خدمت مورد نظر خود را نیز به آن اضافه کنید. هزینه همین این کارها را می توایند قبل از شروع هر کاری از آرایشگاه بپرسید.

جمع بندی

هنوز بعضی از آقایان تصور می کنند که خدمات آرایشی مخصوص خانم هاست و تکنیک هایی مانند گریم را زیر سوال می برند. در صورتی که گریم موجب ایجاد تعادل در چهره شما می شود و حس رضایت بیشتری را به شما منتقل می کند.

چنین تکنیک هایی می تواند موجب رسیدن چهره شما به اوج زیبایی شده و شما را در کنار همسرتان بسیار جذاب نشان دهد. خدماتی که در بهبود کیفیت پوست نیز ارائه می شود موجب ایجاد تعادل بین موها و سایر اجزای صورتتان می گردد. از این رو ماساژ و پاکسازی پوست نیز برای داماد ها امری ضروری به نظر می رسد.

آرایشگاه سان افتخار دارد که بهترین خدمات روز آرایشی را به آقایان را ارائه می دهد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با ما تماس بگیرید.