درباره احسان نجاریان

احسان نجاریان متولد هفدهم مهر ماه 1366 است. او در عنفوان جوانی بخاطر علاقه شدیدش نسبت به هنر ِ آرایش و پیرایش، تحصیلات خود را در رشته هنر در مقطع فوق دیپلم را به یکباره رها نموده و به دنبال علاقه و آرزوهای نچندان دور خود رفت.

او در ابتدای امر دوران آموزش خود را نزد استاد بزرگِ چهره‌پردازی جناب آقای علی جواهری گذراند و در دوران یادگیری، بخاطر علاقه و پشتکارش به شدت مورد تحسین وی قرار گرفت. اما پس از خروج آن استاد از ایران به دلیل انجام پروژهای هنری در کشور کانادا، مشغول آموزش به شیوه آزمون و خطا شد.

او پس از تلاش های مستمر در سال های یادگیری، سپس برایِ کسب مدارکِ بین المللی رهسپار کشورهای همسایه شد که حاصل این ممارست، کسب سه مدرک معتبر آرایش و گریم از کشور ترکیه با انتخاب به عنوان نفر اول فستیوال در میان انبوهی از شرکت کنندگان شد و پس از آن ضمن دریافت تندیس برتر از فستیوال کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در سال 2014 به عضویت کمپانی مشهور هیر گالریکا آمریکا در آمد.

او در ادامه‌ی راه پر فراز و نشیب هنری خود توانست دو مدرک آرایش و پیرایش و یک مدرک گریم را زیر نظر مجربترین اساتید حال حاضر ایران کسب کند که بدین ترتیب توانست بر تن ِ رویای همیشگی اش جامعه عمل بپوشاند. او با علاقه‌ی درونی و هنر ذاتیش پس از سال ها تلاش و مشقت در عرصه هنرِ گریم و آرایش سرانجام دست رد به سینه بسیاری از کشورهای همسایه برای تدریس زد و به زادگاه خودش مازندرانِ همیشه سبز برگشت و در ابتدای امر با ایجاد سالن آرایش و پیرایش ژست در شهرستان فریدونکنار ضمن ارتقاء فرهنگِ آراستگی ظاهری در منطقه، اولین متد های زیبایی چهره و پیرایش را در شمال کشور به معرض نمایش گذاشت. سپس با پشت سر گذاشتن پله های ترقی یکی پس از دیگری، به شهر تهران نقل مکان کرد و با ایجاد سالن پیرایش سان سالن در سعادت آباد تهران، روی جدیدی از حرفه ی خود را به نمایش گذاشت.

او در سال 1397 تصمیم گرفت که با همکاری یک تیم قوی پا به عرصه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت اینترنتی بگذارد. خلایی که او همیشه از طرف مشتریان حس می کرد، نبود سیستمی برای ارزیابی محصولات و سردرگرمی آنها در انتخاب محصولات مناسب با نیازهایشان بود.

بدین ترتیب آرایشگاه سان، فروشگاه اینترنتی خود را مختص محصولات حرفه ای و برندهایی کرد که توسط آقای نجاریان آزمون خود را پس داده و از طرف ایشان تایید شده اند. همچنین با توجه به نزدیکی ایشان با مشتریان، دغدغه های آنها درک شده و متناسب با این نگرانی ها، محصولاتی مناسب با نیازشان در وب سایت ارائه می شود.

اطلاعات تماس و نشانی این مجموعه در صفحه تماس با ما به صورت کامل ثبت شده و می توانید در صورت نیاز با مجموعه سان تماس بگیرید.

Author نویسنده: مدیریت فروشگاه