لیبل ام دامنه ای از حرفه ای ترین محصولات برتر مراقبت از مو می باشد که الهام گرفته از دنیای مد و زیباییست.

محصولات برند label.m توسط متخصصین مد حرفه ای، زیر نظر تیم خلاق و بین المللی TONY & GUY به سرپرستی Toni Mascolo، مدیر عامل تونی اند گای و Sacha Mascolo، مدیری بین الملل لیبل ام تولید و به بازار عرضه گردیده است.

شرکت TONY & GUY به دلیل موفقیت های زیادی که در عرصه مد، آرایش مو و تکنولوژی پیشرفته در زمینه سلامت مو به دست آورده است، یکی از بزرگترین شرکت های آرایشی دنیاست که محصولات حرفه ای لیبل ام را به واسطه کسب دانش و انجام تحقیقات درباره تکنولوژی و مراقبت های بهداشتی تولید کرده است.

محصولات حرفه ای لیبل ام زیر نظر تیم هنرمندان بین المللی TONI & GUY طراحی شده اند که نیاز های تکنیکی آرایشگران حرفه ای را که به طور متداول تغییر می کند را براورده می سازد. محصولات این شرکت پیشرو در صنعت آرایشگری در جهان بوده و با طراحی بی نظیر بسته بندی محصولات، همواره موفق شده است که بهترین نوع محصول را در سطح جهان معرفی کند.

یکی از مشخصات آرایشگران حرفه ای استفاده از محصولات فوق حرفه ای با تنوع بسیار برای به دست آوردن مدل های حرفه ای و بین نظیر است و لیبل ام با تولید محصولات بی همتا اثبات کرده که بر این واقعیت آگاه است.

برند label.m در هفته مد لندن

از سپتامبر 2013 محصولات مراقبت از موی لیبل ام، طی یک قرار داد مشارکت بی نظیر به شورای مد بریتانیا پیوست. این نخستین باری بود که هفته مد لندن نام خود را به صورت رسمی به خط تولید یک برند رسمی اختصاص داد. از سال 2004، تیم حرفه ای TONY & GUY، از محصولات حرفه ای لیبل ام برای آرایش موها در شوی هفته مد لندن در هر چهار فصل و همینطور جهت استفاده در پشت صحنه استفاده نمود.

استفاده از ترکیبات منحصر به فرد در محصولات لیبل ام، شرکت تونی اند گای را به عنوان مطرح ترین و بزرگ ترین اسپانسر های هفته مد لندن تبدیل کرده است. به همین دلیل برند لیبل ام و شورای مد بریتانیا با یکدیگر به این نتیجه رسیدند که از اویل سال 2014 و در طی یک همکاری انحصاری، لوگوی رسمی هفته مد لندن را بر روی بسته بندی محصولات حرفه ای لیبل ام حک کنند.

محصولات برند لیبل ام

لیبل ام جایگاه ویژه ای در هفته مد لندن داشته و این شرکت درصدد خلق تصویری تحت تاثیر سبک های خیابانی جوانان با رنگ و لعابی زیباست. محصولات این برند می تواند موها را به هر نوع بافت و ساختاری تبدیل کند.

نمایش 1–9 از 67 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36

موس حجم دهنده لیبل ام

362,000 تومان

خمیر مات و لایه لایه کننده لیبل ام

222,900 تومان417,300 تومان

کرم سازنده مو لیبل ام

238,000 تومان

واکس مو مردانه لیبل ام

238,000 تومان

اسپری پروتئین لیبل ام

362,000 تومان

اسپری نمک دریایی لیبل ام

362,000 تومان

کرم مش استایل لیبل ام

257,400 تومان

شامپوی خشک لیبل ام

336,700 تومان

اسپری حجم دهنده و لایه لایه کننده لیبل ام

341,000 تومان