• تماس با ما: 09121937739 - 22386214
  • ایمیل به ما: info@sannajjarian.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 22:00

مدل موی مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

مدل موی مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

 

نهنگ آبی سریالیست که به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان در حال تهیه و فیلمبردازی بوده و نویسندگی آن را نیز بهرام توکلی در اختیار دارد.

به تازگی اخباری در اینترنت منتشر شده که مصطفی زمانی بازیگر مطرح کشورمان نیز در این سریال حضور پیدا کرده است. همچنین تصاویری نیز از او در اینترنت پخش شده که مدل مو و گریم متفاوت او نسبت به سریال های قبلی ایشان مانند شهرزاد، مورد توجه قرار گرفته است. اما در خلق مدل موی او چه کسی نقش داشته است؟

احسان نجاریان موسس برند سان از جمله افرادیست که در ایجاد این ظاهر جدید ایفای نقش کرده و توانسته با حضور در پشت صحنه تهیه این سریال، مدل موی متفاوتی را نسب به چیزی که تاکنون از این بازیگر دیده بودیم ایجاد کند.

طبق گفته آقای نجاریان این مدل مو با توجه به کاراکتر این بازیگر در سریال نهنگ آبی ایجاد شده است. بایستی منتظر بود تا این سریال به شبکه نمایش خانگی راه پیدا کند تا با شخصیت مصطفی زمانی در این سریال بیشتر آشنا شویم.

سریال نهنگ آبی قرار است که در 30 قسمت تهیه شده و سرمایه گذاری آن نیز با سعید ملکان می باشد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 آبان 1397 07:38

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
demo

آرایشگاه مدرن سان

آرایشگاه سان در شبکه های اجتماعی خود از جمله تلگرام و اینستاگرام، فعالیت بسیاری داشته و از طریق لینک های زیر می توانید بیشتر در جریان اخبار و به روز رسانی های این آرایشگاه مردانه قرار بگیرید.

 

آخرین اخبار و مطالب سایت

همه مطالب